19.-20. augustā Latvijas čempionāts

Nākamās nedēļas izskaņā burātāji pulcēsies uz sezonas nozīmīgākajām sacensībām – Raceboard Latvijas čempionātu. Sacensības notiks 19.-20. augustā Jūrmalā, “Jūrmalas vindsērfinga burāšanas un SUP airēšanas klubā” (4 WINDS). Latvijas čempionātā tiks noskaidroti labākie burātāji starp vīriešiem, sievietēm un jauniešiem Raceboard klasē.

Arī šogad Latvijas čempionāts Raceboard klasē notiks bijušajā zvejnieku kolhoza “Uzvara” jahtklubā, kur savulaik burāšanas pamatus apguvuši un prasmes slīpējuši neskaitāmi Raceboard.lv burātāji. Šobrīd Lielupes grīvā pie Baltās kāpas, Buļļupes saimnieko burāšanas un SUP klubs 4 WINDS, kur atkal iespējams apgūt un nostiprināt burāšanas prasmes Ilonas Grīnbergas uzraudzībā.

Latvijas čempionāts sāksies sestdienā 10:00 ar dalībnieku reģistrāciju. Čempionāta atklāšana un dalībnieku sapulce paredzēta 12:00, pirmais iespējamais starts labvēlīgu laika apstākļu gadījumā – 13:00. Kopumā abās Latvijas čempionāta dienās ir paredzēts veikt līdz pat 8 braucieniem.

Dalības maksa Latvijas čempionātā ir 35 EUR, bet jauniešiem līdz 23 gadu vecumam – 15 EUR. Raceboard.lv aicina veikt dalības maksas maksājumu savlaicīgi ar bankas pārskaitījumu, lai arī to būs iespējams veikt vienlaicīgi ar reģistrāciju arī 19. augustā.

Starptautiskās burāšanas asociācijas “World Sailing” biedrs – nacionālā burāšanas autoritāte “Latvijas Zēģelētāju savienība” 2023. gada Raceboard klases Latvijas čempionāta organizēšanu deleģējusi – dalīborganizācijai, nacionālajai klases asociācijai “Latvijas Raceboard Asociācija”.

Sacensības atbalsta: 4 Winds un Jūrmalas ostas pārvalde

NOLIKUMS

Raceboard.lv rekvizīti:
Nosaukums: Latvijas Raceboard Asociācija
Konts: LV30HABA0551046317947
Banka: AS Swedbank, SWIFT: HABALV22
Maksājuma uzdevumā nepieciešams iekļaut “RBLC2023 un LAT (buras numuru)

Seko līdzi rezultātiem Manage2Sail platformā.