Lindes balva

Aldis un Daiga ar savu komandu šogad atkal sarūpēja svētkus burātājiem – Lindes balvu! Kuplais sacensību dalībnieku un līdzjutēju skaits, kurš pārsniedza simtu, iedvesmos rīkotājus turpināt šo tradīciju arī nākošos gadus. Pateicoties Polijas burātāju klātbūtnei, Lindes balva ir kļuvusi par starptautisku regati!

Polijas karogu sacensībās pārstāvēja Tomašs un Monika Francaki no Ščecinas un sastādīja pieklājīgu konkurenci mūsu sportistiem. Kā sacensību gaitā izteicās Tomašs, tad esot pārsteigts par lielo burātāju skaitu, atzinīgi novērtēja sacensību organizētību un izklaides programmu ārpus sportošanas, tiesnešu darbu un latviešu viesmīlību.

Pasākuma programmā bija viss – 5 braucieni mainīga vēja apstākļos, lieliska ēdināšana, mākslinieku plenērs un ballīte līdz pēdējam dejotājam, bet par sestdienas vakara naglu kļuva apvienotā burātāju un līdzjutēju kora priekšnesums, kuru palīdzēja sagatavot talantīgā diriģente no Latvijas Universitātes kora “Dziesmu vara”.

Svētdienā burātāji aizvadīja pēdējos divus sacensību braucienus. Braucienu distance bija izlikta Daugavā tā, lai priecētu līdzjutējus krastā un ik viens varētu sekot līdzi sacensību gaitai. Līdzjutēji šo iespēju izmantoja un braucējus sagaidīja finišā ar skaļām ovācijām, kas nesa gandarījumu ik vienam sportistam, atbalstītājam vai jauno censoņu vecākam.

Vairāk nekā 40 burātāji cīnijās par iespējami labāku vietu savā grupā uz ūdens un sacensību organizatori to novērtēja –  pie balvām tika visi.

Grupu uzvarētāji:
Franciak Tomasz POL-71 – kopvērtējumā un Grand Master grupā
Vita Matīse LAT-1 – dāmu grupā
Aldis Zēmanis LAT-707 – OPEN grupā
Gunārs Rozenbergs LAT-14 – Super Veteran grupā
Gundars Osis LAT-111 – Veteran grupā
Ervīns Priede LAT-175 – Master grupā
Arvils Spigēns LAT-100 – 3,5 grupā
Patriks Garisons LAT-202 – U13 grupā
Edgars Bāgants LAT-888 – U15 grupā
Ulrika Garisone LAT-99 – U17 grupā

Paldies rīkotājiem un tiekamies nākamajā Lindes balvā!

Rezultāti drīzumā!

Bildes