28. Vītolregate noslēgusies

28. Vītolregate noslēgusies. Organizētājs Andris Vītols – arhitekts un aktīvs vindsērfinga sportists šogad svinēja 77 gadu jubileju. Par godu šim svarīgajam notikumam tika sarūpētas dāvanas katram dalībniekam un atbalstītājam, diplomi un īpaši radošas balvas. Regate notika nelielajā, bet ar vēja maiņām bagātajā Lādes ezerā.

Regates pirmajā dienā vējš bija pietiekams, lai veiktu trīs braucienus, kuru laikā tika noskaidroti ātrākie burātāji ne tikai katrā vecuma divīzijā, bet arī ātrākie starp radošo profesiju pārstāvjiem. Prognozes piepildījās un svētdien starti tika atcelti, toties laba kompānija, silts un saulains laiks, kā arī Valta Grīnberga gardēžu cienīgas zupas gādāja par pasākuma dalībnieku pozitīvo noskaņu.

Sacensību pārliecinošs uzvarētājs ir Aldis Zēmanis, viņam seko Ainārs Atstājs. Jābilst, ka šiem vāja, mainīga vēja apstākļiem piemērotākie un ātrākie bija sportisti ar Lechner tipa vējdēļiem, kas tālajā 1992. gadā bija olimpiskā klase, un tikai Vitai Matīsei ar Raceboard izdevās ielauzties “Lechner” līderu trio.

Top 3 kopvērtējumā:
1. Aldis Zēmanis (LAT-707)
2. Ainārs Atstājs (LAT-380)
3. Vita Matīse (LAT-1)

TOP 3 Radošo profesiju pārstāvji:
1. Vita Matīse (LAT-1)
2. Kristaps Vītols (LAT-313)
3. Jānis Parasiņš (LAT-120)

TOP 3 Raceboard Dāmām
1. Vita Matīse (LAT-1)
2. Ilona Grīnberga (LAT-18)
3. Helēna Rožkalne (LAT-558)

TOP 3 Raceboard Vīriem:
1. Valts Priede (LAT-49
2. Gunārs Rozenbergs (LAT-14)
3. Ervīns Priede (LAT-175)

Liels paldies sacensību organizatoram Andrim Vītolam!!!

Rezultāti
Foto (Artūrs Lapiņš)
Foto

Raceboard.lv