Izmaiņas Raceboard.lv valdē

Latvijas Raceboard Asociācijas valdes priekšsēdētāja Vita Matīse, ņemot vērā kļūšanu par Latvijas Zēģelētāju Savienības ģenerālsekretāri un apjomīgiem pienākumiem Latvijas burāšanas koordinēšanā, šī gada augustā atkāpās no darba valdē. Raceboard.lv biedri novēl degsmi un izturību jauno pienākumu pildīšanā. 

Latvijas čempionāta laikā biedri pārrunāja veiksmīgi aizvadīto sezonu, svarīgākos darbus gatavojoties 2020. gada sezonai un ievēlēja jaunu valdes locekli. Balsošanai tika izvirzītas divas kandidatūras (sacensību organizētāji un aktīvi sportisti) – Rets Skrickis un Aldis Zēmanis. Pēc ilgstošām debatēm par gada noslēguma darbiem un abu kandidātu turpmākās darbības vīzijas uzklausīšanas, ar balsu vairākuma atbalstu Raceboard.lv valdes sastāvā turpmāk darbosies Aldis Zēmanis.

Biedri jaunai valdei un A.Zēmanim par turpmākajām šī gada darbības prioritātēm ir noteikuši administratīvo jautājumu sakārtošanu ar sraptautiskām autoritātēm “Internatonal Windsurfing Association (IWA)/International Raceboard Class Association (IRCA)”, kolēģiem “Latvijas Vindsērfinga asociācijā (LVA)” un sadarbības atīstīšanu ar jauniešu vindserfinga klubiem “BK 360, Kambīze, Latvijas Olimpiskā Burāšanas skola”!
Valdes sēdē ar vienbalsīgu balsojumu (Ilona Grīnberga, Gundars Osis, Aldis Zēmanis) tika nolemts valdes priekšsēdētāja amatu uzticēt sacensību tiesnesim un aktīvam jahtu un vindsērfinga burātājam Jurim Rožkalnam. 

Raceboard.lv valde