Ķīšezerā notiks BALTIC CHALLENGE CUP vējdēļiem

24.-25.augustā Rīgā, Ķīšezerā, Burāšanas Klubā 360 jau astoto gadu pēc kārtas notiks starptautiskas sacensības vindsērfingā Baltic Challenge Cup. Sacensības ir iekļautas Starptautiskās vindsērfinga asociācijas oficiālajā kalendārā, kā arī Latvijas kausa reitingā.

Sacensības notiks četrās vēja dēļu klasēs: bērnu un jauniešu Techno293, Raceboard, Formula Windsurfing un olimpiskajā RS:X klasē. Izmantojot iepriekšējās reģistrēšanās iespēju, sacensībām pieteikušies 73 dalībnieki.

“Mums ir gana liela pieredze starptautiski nozīmīgu sacensību organizēšanā, par ko liecina jau astoto gadu notiekošais Baltic Challenge Cup, gan 2016.gadā organizētais Pasaules Čempionāts Raceboard Masters un 2018.gadā organizētais Eiropas čempionāts Raceboard klasē. Burāšanas Klubā 360 viesojušies un Ķīšezerā burājuši starptautiski atzīti atlēti no visas Eiropas, Āzijas, pat tālās Argentīnas; šī ir lieliska vieta, kur organizēt augsta līmeņa starptautiskas sacensības,” saka sacensību organizators, Burāšanas Kluba 360 bērnu un jauniešu galvenais treneris Māris Birzulis.

Baltic Challenge Cup sāksies sestdienā pl. 09:30 ar dalībnieku reģistrāciju. Pirmais iespējamais starts paredzēts 12:00. Sacensību organizatori cer uz labvēlīgu vēja prognozi, kas ļaus iedot maksimālo startu skaitu dienā, ko paredz starptautiskie sacensību noteikumi.

Sacensības organizē Burāšanas Klubs 360, atbalsta sporta preču veikals Burusports. Dzeramo minerālūdeni dalībniekiem nodrošina Venden, par dalībnieku ēdināšanu rūpēsies sērferu iecienītā Cabo Café.

Visa informācija: 360.lv

Dace Kurpniece

Burāšanas Klubs 360 R.Feldmaņa iela 8, Rīga info@360.lv

Kā nokļūt sacensību vietā: