10. Lindes balva

Jau desmito gadu burātājus Daugavas krasta Lindes parkā pulcēja Daiga un Aldis Zēmaņi un kā ierasts bija sarūpējuši Lindes parka karstuma vilni, gastronomisko piedzīvojumu, zaļumballi un pikantās brokastis, bet burātājus priecēja arī vējš un 5 notikušie sacensību braucieni. Lindes parka jubilejas regatē uzvaras laurus plūca Vita Matīse, aiz sevis atstājot Aldi Šuriņu un Gunāru Rozenbergu trešajā vietā.

Jūlija pēdējā sestdiena un svētdiena Daugavā pie Lindes parka atnāca ne tikai ar šovasar ilgi gaidīto siltumu, sauli un kārtīgu vēju, bet arī ar ievērojamu pulciņu vēja savaldītāju meistaru ierašanos uz Lindes balvas izcīņu vindsērfingā. Sestdienā, pateicoties sērfotājiem labvēlīgiem apstākļiem – kārtīgam vējam, daudz ūdenim Daugavā un karstumam, tika doti 4 starti, bet svētdienā – tikai viens starts, jo vējš pūta ievērojami mazāk, – acīmredzot, tas arī bija saguris pēc iepriekšējās dienas spraigās sērfošanas Daugavā, zumbas dejām, jauniešu nakts orientēšanās sacensībām un Zaļumballes visas nakts garumā.

Lindes parks sērfotājus uzņēma jau 10. reizi. Spēkus savā starpā samēroja ne tikai burāšanas amatieri un vietējie entuziasti, bet arī burāšanas profesionāļi, kuri sevi ir pierādījuši vairākos pasaules burāšanas čempionātos, piedalījušies pasaules olimpiādēs. Tādi sportisti kā Vita Matīse un Gunārs Rozenbergs komentārus neprasa! Tāpat no jaunajiem meistariem Lindes balvu izcīnīt ieradās arī Daugmales sērfotāju klubs „Kambīze” – mūsu sērfinga nākotne.

Sacensības kopumā noritēja spraigi divu dienu garumā, pēc kurām katrs no dalībniekiem ar iegūtajām balvām un jaunām iemaņām devās mājup, lai satiktos šeit atkal nākamajā gadā, paturot pie sevis kopā būšanas prieku Lindes parkā.

Raceboard.lv burātāju vārdā izsakām milzīgu paldies Daigai un Aldim Zēmaņiem, viņu čaklajiem palīgiem un visiem, kas palīdzēja jubilejas regates organizēšanā!

Pielikumā rezultāti: Raceboard, Techno 293, Techno 3.5.