Atbalsti Pasaules Čempionāta organizēšanu!

2021.gada 17.-21.augustā Ķīšezerā, Klubā 360 norisināsies Pasaules čempionāts Raceboard klasē. Tas pulcēs labākos šīs klases burātājus no 10-15 pasaules valstīm. Latviju čempionātā pārstāvēs aptuveni 30 pašmāju sportisti un vairāki simti viņu atbalstītāju.
Burāšanas klubs 360 aicina iesaistīties ikvienu, kas vēlas atbalstīt PČ tapšanu: sponsorus, atbalstītājus, ziedotājus, brīvprātīgos palīgus.

Vindsērfinga vēsture žurnālā “Sports”

Sezonas noslēgumam, aktīvs Raceboard klases burātājs, Usmas regates rīkotājs Dainis Caune žurnāla “Sports” oktobra numurā ir sagatavojis ieskatu vindsērfinga klašu attīstībā Latvijā 45 gadu laikā. Raksts apskatāms Sporto.lv. Iesakām doties uz kiosku vai lasīt e-žurnālā, kur atrodams arī bagātīgs vizuālais materiāls. Attēlā: pirmais dokumentāli fiksētais Latvijas sērfotājs Ņikiforovs 1975. gada augustā Jūrmalā. (Egona Šveheimera foto)

Sacensību sezona ir noslēgta

2020. gada sacensību sezona ir noslēgusies ar Klubā 360 sezonas slēgšanas pasākumu, ar siltu, vasarīgu laiku un slalomu. 26. septembrī Klubā 360 bija novērojama pamatīga rosība – vienlaicīgi notika 4 sacensības – Kluba sezonas noslēgums, LČ Slalom klasē 4.posms, LČ Laser radial klasē un Pancooka SUP Challenge. Īsti vairs vietas ezerā nekam citam nebija.

Sezonas noslēgums klubā 360

Sestdien, 26. septembrī, 2020. gada sezonas noslēgums. Programmā kā ierasts – atklāšana, sacensības, zupa un dienas un sezonas kopvērtējuma apbalvošana. Dienas programma:11:30-12:15 reģistrācija12:30 atklāšana un dalībnieku sapulce13:00 pirmais iespējamais startsno 15:00 zupas katls, pirts, kubls utt.Sacensību un Kluba kausa kopvērtējuma apbalvošana 1h pēc pēdējā finišējušā SACENSĪBU NOLIKUMS Tiekamies sestdien!Paralēli mūsu pasākumam Klubā divas dienas norisināsies arī Rīgas čempionāts burāšanā Laser klasē. Oriģinālziņa: 360.lv